Forsiden
|
Tips
Login
Kretscupen
Resultater
Nyheter
Styret
Arkiv
Vedtekter
Terminliste 2024/2025
Arkiv
Møteprotokoller
Turneringsresultater
Diverse
Klubb og medlemsinfo
Klubber tilsluttet kretsen
E-post til klubbene
Medlemmer i kretsen
Mesterpoengliste
Hjemmeside klubber
Velg en klubb
Alvdal BK
Elverum BK
Engerdal BK
Folldal BK
Glåmos BK
Koppang BK
Kvikne BK
Rena BK
Tolga BK
Tynset BK
Rendalen BK
Hjemmeside kretser
Velg en krets
Norsk Bridgeforbund
NBF Oslo
NBF Østfold og Follo
NBF Romerike og Glåmdal
NBF Hedmark og Oppland
NBF Østerdal
NBF Buskerud
NBF Vestfold
NBF Telemark
NBF Aust-Agder
NBF Vest-Agder
NBF Rogaland
NBF Haugaland
NBF Hordaland
NBF Sogn og Fjordane
NBF Møre og Romsdal
NBF Sør-Trøndelag
NBF Midt-Trøndelag
NBF Nord-Trøndelag
NBF Helgeland
NBF Salten
NBF Lofoten og Vesterålen
NBF Troms og Ofoten
NBF Vest-Finnmark
NBF Øst-Finnmark
NBF Spesialkrets
Kretscupen 2008/2009
1
Stig Vestveit
Elverum
36,6
2
Joar Haugseth
Ridabu
28,0
3
Tore Skoglund
Elverum
27,0
4
John-Hallvard Skoglund
Elverum
17,0
5
Karl Morten Lunna
Studentenes
15,4
6
Roar Voll
Tynset
11,9
7
Narve Grindflekk
Tynset
11,6
7
Roar Hokstad
Tynset
11,6
9
Stian Andersen
Lillehammer
10,9
10
John Vegard Aa
Heimdal
10,0
10
Kjetil Krogh
Studentenes
10,0
12
Arne Vermund
Lillehammer
9,3
13
Stein Bjerkset
Berkåk
9,1
14
Nils Kåre Kvangraven
Tynset
8,9
15
Trond Magne Aasheim
Tolga
8,8
16
Erlend Skjente
Heimdal
8,7
17
Arne Joar Basmo
Singsås
8,6
17
Bård Kåre Græsli
Singsås
8,6
19
Åsmund Forfot
Studentenes
8,1
20
Åge Klokkerhaug
Folldal
7,5
21
Kjell Erik Brandstadmoen
Ringebu/Fåvang
7,3
22
Steffen Brynhildsvoll
Glåmos
7,1
23
Ove Andersbakken
Skjåk
7,0
24
Ivar Berg
Meldal
6,8
25
Bjørn Westmo
Hein 46
6,6
25
Karsten Syversen
BK Hein 46
6,6
27
Hennig Lauritsen
Ridabu
6,4
27
Lars Eide
BK Hein 46
6,4
29
Håvard Aunan
Melhus
6,2
29
Jøran Aunan
Melhus
6,2
31
Geir Petter Moen
Engerdal
6,0
31
Odd Harald Sundet
Engerdal
6,0
33
Einar Asbjørn Brenne
Heimdal
5,9
33
Øystein Lerfald
Inderøy
5,9
35
Pål Nilsgård
Brekken
5,3
36
Bård Olav Aasan
Ongdal
5,0
37
Egil Pedersen
Rena
4,4
38
Marius Bartnes
Studentenes
4,2
39
Kjell Olav Granmo
BK Hein 46
4,1
39
Øystein Garvik
BK Hein 46
4,1
41
Jonny Holmbakken
Lillehammer
4,0
42
Einar Bergeløkken
Rena
3,9
43
Kay Strand
Heimdal
3,8
43
Vicki Jordet
Elverum
3,8
45
Fredrik Simonsen
Studentenes
3,7
46
Trond Stafne
Berkåk
3,6
47
Arve Bjørnstad
Tynset
3,5
47
Einar Losgård
Tynset
3,5
49
Eva Pauline Lillemo
Rendalen
3,4
49
Johanne Marie Berget
Rendalen
3,4
51
Bente Sundet
Rena
2,6
51
Jørgen Petter Nermo
Elverum
2,6
53
Svein Per Thoresen
Alvdal
2,4
53
Viggo Samuelshaug
Alvdal
2,4
55
Asgeir Langen
Berkåk
2,3
55
Daniel Ueland
Studentenes
2,3
55
Odd Brendryen
Folldal
2,3
55
Odd Kjønsvik
Studentenes
2,3
55
Per Svein Trondgård
Folldal
2,3
60
Odd Arne Møllersen
Gro BK
2,1
60
Åsmund Jørgensen
Koppang
2,1
62
Geir Langdalen
Elverum
2,0
63
Arne Støholen
Fåset
1,9
63
Hans Olaf Sandvold
Fåset
1,9
65
Arnfinn Bolland
Berkåk
1,8
65
Borgar Lunheim
Tolga
1,8
65
Trond Sjøvold
Glåmos
1,8
68
Jan Erik Lingjerde
Koppang
1,5
68
Knut Nybakken
Koppang
1,5
68
Rolf Harald Henriksen
Rena
1,5
71
Asbjørn Skramstad
Ridabu
1,4
71
Magnar Telnes
Fåset
1,4
71
Nils Otto Eliassen
Kongsvinger
1,4
71
Olav Molberg
Hein 46
1,4
71
Simen Eik Tolgensbakk
Tolga
1,4
77
Bernt Roar Lunde
Rendalen
1,2
77
Espen Paus
Rendalen
1,2
77
Hans Olav Dahlen
Tynset
1,2
77
Jan Karstensen
Fåset
1,2
81
Eivind Moen
Tolga
1,1
81
Eystein Østmoe
Koppang
1,1
81
Frode Sandum
Skjåk
1,1
81
Jan Emil Græsli
Singsås
1,1
81
Kjell Ola Westgård
Koppang
1,1
81
Odd Roger Smisetfoss
Sunndalsøra
1,1
81
Ole Arild Berset
Sunndalsøra
1,1
81
Tommy Skalmerås
Studentenes
1,1
1
Stig Vestveit
Elverum
36,6
2
Joar Haugseth
Ridabu
28,0
3
Tore Skoglund
Elverum
27,0
4
John-Hallvard Skoglund
Elverum
17,0
5
Karl Morten Lunna
Studentenes
15,4
6
Roar Voll
Tynset
11,9
7
Narve Grindflekk
Tynset
11,6
7
Roar Hokstad
Tynset
11,6
9
Stian Andersen
Lillehammer
10,9
10
John Vegard Aa
Heimdal
10,0
10
Kjetil Krogh
Studentenes
10,0
12
Arne Vermund
Lillehammer
9,3
13
Stein Bjerkset
Berkåk
9,1
14
Nils Kåre Kvangraven
Tynset
8,9
15
Trond Magne Aasheim
Tolga
8,8
16
Erlend Skjente
Heimdal
8,7
17
Arne Joar Basmo
Singsås
8,6
17
Bård Kåre Græsli
Singsås
8,6
19
Åsmund Forfot
Studentenes
8,1
20
Åge Klokkerhaug
Folldal
7,5
21
Kjell Erik Brandstadmoen
Ringebu/Fåvang
7,3
22
Steffen Brynhildsvoll
Glåmos
7,1
23
Ove Andersbakken
Skjåk
7,0
24
Ivar Berg
Meldal
6,8
25
Bjørn Westmo
Hein 46
6,6
25
Karsten Syversen
BK Hein 46
6,6
27
Hennig Lauritsen
Ridabu
6,4
27
Lars Eide
BK Hein 46
6,4
29
Håvard Aunan
Melhus
6,2
29
Jøran Aunan
Melhus
6,2
31
Geir Petter Moen
Engerdal
6,0
31
Odd Harald Sundet
Engerdal
6,0
33
Einar Asbjørn Brenne
Heimdal
5,9
33
Øystein Lerfald
Inderøy
5,9
35
Pål Nilsgård
Brekken
5,3
36
Bård Olav Aasan
Ongdal
5,0
37
Egil Pedersen
Rena
4,4
38
Marius Bartnes
Studentenes
4,2
39
Kjell Olav Granmo
BK Hein 46
4,1
39
Øystein Garvik
BK Hein 46
4,1
41
Jonny Holmbakken
Lillehammer
4,0
42
Einar Bergeløkken
Rena
3,9
43
Kay Strand
Heimdal
3,8
43
Vicki Jordet
Elverum
3,8
45
Fredrik Simonsen
Studentenes
3,7
46
Trond Stafne
Berkåk
3,6
47
Arve Bjørnstad
Tynset
3,5
47
Einar Losgård
Tynset
3,5
49
Eva Pauline Lillemo
Rendalen
3,4
49
Johanne Marie Berget
Rendalen
3,4
51
Bente Sundet
Rena
2,6
51
Jørgen Petter Nermo
Elverum
2,6
53
Svein Per Thoresen
Alvdal
2,4
53
Viggo Samuelshaug
Alvdal
2,4
55
Asgeir Langen
Berkåk
2,3
55
Daniel Ueland
Studentenes
2,3
55
Odd Brendryen
Folldal
2,3
55
Odd Kjønsvik
Studentenes
2,3
55
Per Svein Trondgård
Folldal
2,3
60
Odd Arne Møllersen
Gro BK
2,1
60
Åsmund Jørgensen
Koppang
2,1
62
Geir Langdalen
Elverum
2,0
63
Arne Støholen
Fåset
1,9
63
Hans Olaf Sandvold
Fåset
1,9
65
Arnfinn Bolland
Berkåk
1,8
65
Borgar Lunheim
Tolga
1,8
65
Trond Sjøvold
Glåmos
1,8
68
Jan Erik Lingjerde
Koppang
1,5
68
Knut Nybakken
Koppang
1,5
68
Rolf Harald Henriksen
Rena
1,5
71
Asbjørn Skramstad
Ridabu
1,4
71
Magnar Telnes
Fåset
1,4
71
Nils Otto Eliassen
Kongsvinger
1,4
71
Olav Molberg
Hein 46
1,4
71
Simen Eik Tolgensbakk
Tolga
1,4
77
Bernt Roar Lunde
Rendalen
1,2
77
Espen Paus
Rendalen
1,2
77
Hans Olav Dahlen
Tynset
1,2
77
Jan Karstensen
Fåset
1,2
81
Eivind Moen
Tolga
1,1
81
Eystein Østmoe
Koppang
1,1
81
Frode Sandum
Skjåk
1,1
81
Jan Emil Græsli
Singsås
1,1
81
Kjell Ola Westgård
Koppang
1,1
81
Odd Roger Smisetfoss
Sunndalsøra
1,1
81
Ole Arild Berset
Sunndalsøra
1,1
81
Tommy Skalmerås
Studentenes
1,1
1
Stig Vestveit
Elverum
36,6
2
Joar Haugseth
Ridabu
28,0
3
Tore Skoglund
Elverum
27,0
4
John-Hallvard Skoglund
Elverum
17,0
5
Karl Morten Lunna
Studentenes
15,4
6
Roar Voll
Tynset
11,9
7
Narve Grindflekk
Tynset
11,6
7
Roar Hokstad
Tynset
11,6
9
Stian Andersen
Lillehammer
10,9
10
John Vegard Aa
Heimdal
10,0
10
Kjetil Krogh
Studentenes
10,0
12
Arne Vermund
Lillehammer
9,3
13
Stein Bjerkset
Berkåk
9,1
14
Nils Kåre Kvangraven
Tynset
8,9
15
Trond Magne Aasheim
Tolga
8,8
16
Erlend Skjente
Heimdal
8,7
17
Arne Joar Basmo
Singsås
8,6
17
Bård Kåre Græsli
Singsås
8,6
19
Åsmund Forfot
Studentenes
8,1
20
Åge Klokkerhaug
Folldal
7,5
21
Kjell Erik Brandstadmoen
Ringebu/Fåvang
7,3
22
Steffen Brynhildsvoll
Glåmos
7,1
23
Ove Andersbakken
Skjåk
7,0
24
Ivar Berg
Meldal
6,8
25
Bjørn Westmo
Hein 46
6,6
25
Karsten Syversen
BK Hein 46
6,6
27
Hennig Lauritsen
Ridabu
6,4
27
Lars Eide
BK Hein 46
6,4
29
Håvard Aunan
Melhus
6,2
29
Jøran Aunan
Melhus
6,2
31
Geir Petter Moen
Engerdal
6,0
31
Odd Harald Sundet
Engerdal
6,0
33
Einar Asbjørn Brenne
Heimdal
5,9
33
Øystein Lerfald
Inderøy
5,9
35
Pål Nilsgård
Brekken
5,3
36
Bård Olav Aasan
Ongdal
5,0
37
Egil Pedersen
Rena
4,4
38
Marius Bartnes
Studentenes
4,2
39
Kjell Olav Granmo
BK Hein 46
4,1
39
Øystein Garvik
BK Hein 46
4,1
41
Jonny Holmbakken
Lillehammer
4,0
42
Einar Bergeløkken
Rena
3,9
43
Kay Strand
Heimdal
3,8
43
Vicki Jordet
Elverum
3,8
45
Fredrik Simonsen
Studentenes
3,7
46
Trond Stafne
Berkåk
3,6
47
Arve Bjørnstad
Tynset
3,5
47
Einar Losgård
Tynset
3,5
49
Eva Pauline Lillemo
Rendalen
3,4
49
Johanne Marie Berget
Rendalen
3,4
51
Bente Sundet
Rena
2,6
51
Jørgen Petter Nermo
Elverum
2,6
53
Svein Per Thoresen
Alvdal
2,4
53
Viggo Samuelshaug
Alvdal
2,4
55
Asgeir Langen
Berkåk
2,3
55
Daniel Ueland
Studentenes
2,3
55
Odd Brendryen
Folldal
2,3
55
Odd Kjønsvik
Studentenes
2,3
55
Per Svein Trondgård
Folldal
2,3
60
Odd Arne Møllersen
Gro BK
2,1
60
Åsmund Jørgensen
Koppang
2,1
62
Geir Langdalen
Elverum
2,0
63
Arne Støholen
Fåset
1,9
63
Hans Olaf Sandvold
Fåset
1,9
65
Arnfinn Bolland
Berkåk
1,8
65
Borgar Lunheim
Tolga
1,8
65
Trond Sjøvold
Glåmos
1,8
68
Jan Erik Lingjerde
Koppang
1,5
68
Knut Nybakken
Koppang
1,5
68
Rolf Harald Henriksen
Rena
1,5
71
Asbjørn Skramstad
Ridabu
1,4
71
Magnar Telnes
Fåset
1,4
71
Nils Otto Eliassen
Kongsvinger
1,4
71
Olav Molberg
Hein 46
1,4
71
Simen Eik Tolgensbakk
Tolga
1,4
77
Bernt Roar Lunde
Rendalen
1,2
77
Espen Paus
Rendalen
1,2
77
Hans Olav Dahlen
Tynset
1,2
77
Jan Karstensen
Fåset
1,2
81
Eivind Moen
Tolga
1,1
81
Eystein Østmoe
Koppang
1,1
81
Frode Sandum
Skjåk
1,1
81
Jan Emil Græsli
Singsås
1,1
81
Kjell Ola Westgård
Koppang
1,1
81
Odd Roger Smisetfoss
Sunndalsøra
1,1
81
Ole Arild Berset
Sunndalsøra
1,1
81
Tommy Skalmerås
Studentenes
1,1
1
Stig Vestveit
Elverum
36,6
2
Joar Haugseth
Ridabu
28,0
3
Tore Skoglund
Elverum
27,0
4
John-Hallvard Skoglund
Elverum
17,0
5
Karl Morten Lunna
Studentenes
15,4
6
Roar Voll
Tynset
11,9
7
Narve Grindflekk
Tynset
11,6
7
Roar Hokstad
Tynset
11,6
9
Stian Andersen
Lillehammer
10,9
10
John Vegard Aa
Heimdal
10,0
10
Kjetil Krogh
Studentenes
10,0
12
Arne Vermund
Lillehammer
9,3
13
Stein Bjerkset
Berkåk
9,1
14
Nils Kåre Kvangraven
Tynset
8,9
15
Trond Magne Aasheim
Tolga
8,8
16
Erlend Skjente
Heimdal
8,7
17
Arne Joar Basmo
Singsås
8,6
17
Bård Kåre Græsli
Singsås
8,6
19
Åsmund Forfot
Studentenes
8,1
20
Åge Klokkerhaug
Folldal
7,5
21
Kjell Erik Brandstadmoen
Ringebu/Fåvang
7,3
22
Steffen Brynhildsvoll
Glåmos
7,1
23
Ove Andersbakken
Skjåk
7,0
24
Ivar Berg
Meldal
6,8
25
Bjørn Westmo
Hein 46
6,6
25
Karsten Syversen
BK Hein 46
6,6
27
Hennig Lauritsen
Ridabu
6,4
27
Lars Eide
BK Hein 46
6,4
29
Håvard Aunan
Melhus
6,2
29
Jøran Aunan
Melhus
6,2
31
Geir Petter Moen
Engerdal
6,0
31
Odd Harald Sundet
Engerdal
6,0
33
Einar Asbjørn Brenne
Heimdal
5,9
33
Øystein Lerfald
Inderøy
5,9
35
Pål Nilsgård
Brekken
5,3
36
Bård Olav Aasan
Ongdal
5,0
37
Egil Pedersen
Rena
4,4
38
Marius Bartnes
Studentenes
4,2
39
Kjell Olav Granmo
BK Hein 46
4,1
39
Øystein Garvik
BK Hein 46
4,1
41
Jonny Holmbakken
Lillehammer
4,0
42
Einar Bergeløkken
Rena
3,9
43
Kay Strand
Heimdal
3,8
43
Vicki Jordet
Elverum
3,8
45
Fredrik Simonsen
Studentenes
3,7
46
Trond Stafne
Berkåk
3,6
47
Arve Bjørnstad
Tynset
3,5
47
Einar Losgård
Tynset
3,5
49
Eva Pauline Lillemo
Rendalen
3,4
49
Johanne Marie Berget
Rendalen
3,4
51
Bente Sundet
Rena
2,6
51
Jørgen Petter Nermo
Elverum
2,6
53
Svein Per Thoresen
Alvdal
2,4
53
Viggo Samuelshaug
Alvdal
2,4
55
Asgeir Langen
Berkåk
2,3
55
Daniel Ueland
Studentenes
2,3
55
Odd Brendryen
Folldal
2,3
55
Odd Kjønsvik
Studentenes
2,3
55
Per Svein Trondgård
Folldal
2,3
60
Odd Arne Møllersen
Gro BK
2,1
60
Åsmund Jørgensen
Koppang
2,1
62
Geir Langdalen
Elverum
2,0
63
Arne Støholen
Fåset
1,9
63
Hans Olaf Sandvold
Fåset
1,9
65
Arnfinn Bolland
Berkåk
1,8
65
Borgar Lunheim
Tolga
1,8
65
Trond Sjøvold
Glåmos
1,8
68
Jan Erik Lingjerde
Koppang
1,5
68
Knut Nybakken
Koppang
1,5
68
Rolf Harald Henriksen
Rena
1,5
71
Asbjørn Skramstad
Ridabu
1,4
71
Magnar Telnes
Fåset
1,4
71
Nils Otto Eliassen
Kongsvinger
1,4
71
Olav Molberg
Hein 46
1,4
71
Simen Eik Tolgensbakk
Tolga
1,4
77
Bernt Roar Lunde
Rendalen
1,2
77
Espen Paus
Rendalen
1,2
77
Hans Olav Dahlen
Tynset
1,2
77
Jan Karstensen
Fåset
1,2
81
Eivind Moen
Tolga
1,1
81
Eystein Østmoe
Koppang
1,1
81
Frode Sandum
Skjåk
1,1
81
Jan Emil Græsli
Singsås
1,1
81
Kjell Ola Westgård
Koppang
1,1
81
Odd Roger Smisetfoss
Sunndalsøra
1,1
81
Ole Arild Berset
Sunndalsøra
1,1
81
Tommy Skalmerås
Studentenes
1,1
Skrevet av Trond Magne Aasheim - 10.03.2009 20:21
Tips en venn